www.Posnet-Neo.pl
Kasa fiskalna Posnet Neo Online Kasa fiskalna Posnet Neo Online Kasa fiskalna Posnet Neo Online

Kasa fiskalna Posnet Neo Online

Neo Online jest systemową kasą fiskalną z wysokimi parametrami i bogatą funkcjonalnością. Urządzenie marki Posnet zapewni Ci nie tylko zaprogramowanie dużego asortymentu oraz zdefiniowanie aż 104 skrótów klawiszowych, ale również płynną komunikację z komputerem, skanerem, wagą elektroniczną czy terminalem płatniczym. Dodatkowo, model Neo Online gwarantuje automatyczne wysyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas, np. po podłączeniu do sieci LAN (przez Ethernet) albo po użyciu opcjonalnego interfejsu Wi-Fi. Urządzenie zostało też wyposażone w wszechstronną technologię wydruku, oferująca m.in. wystawienie paragonu fiskalnego z logotypem marki i NIP-em nabywcy. Sięgnij po kasę fiskalną marki Posnet, która przyspieszy pracę w Twoim systemie sprzedaży!

Wybierz metodę współpracy z CRK

Posnet Neo Online jest urządzeniem fiskalnym, które przesyła ważne informacje do Centralnego Repozytorium Kas. Już podstawowa wersja tego modelu oferuje 2 sposoby komunikacji z serwerami CRK - po udostępnieniu internetu z komputera (przez USB) lub po zastosowaniu przewodu Ethernet (praca w sieci LAN). Ponadto, Posnet Neo Online można opcjonalnie wyposażyć w interfejs Wi-Fi bądź GPRS. W takiej konfiguracji urządzenie zapewni też bezprzewodową współpracę z serwerami Centralnego Repozytorium Kas.

Wbudowana pamięć chroniona i zgodność z terminalami płatniczymi

Kasa rejestrującą Posnet spełnia wszystkie kryteria systemu online. Oprócz komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas, urządzenie gwarantuje także kompatybilność z różnego rodzaju terminalami płatniczymi. Co ważne, przy płatności kartą informacja dotycząca należności jest automatycznie przesyłana z kasy do terminala. Nie tylko przyspiesza to pracę kasjera, ale też niweluje ryzyko wprowadzenia nieodpowiedniej kwoty. Co więcej, kasa Neo Online została wyposażona w pamięć chronioną. Dzięki niej urządzenie przechowuje ważne informacje na temat prowadzonej ewidencji w formie elektronicznej (na nośniku danych).

2 warianty bazy PLU: 30 000 lub 60 000

Chcesz wdrożyć systemową kasę fiskalną, która pozwoli na skonfigurowanie wielu towarów lub usług oraz sprawne zarządzanie rozbudowanym asortymentem? Model Neo Online odpowie na Twoje potrzeby! Po pierwsze, urządzenie występuje w 2 wariantach, różniących się wielkością bazy PLU: 30 000 bądź 60 000. Po drugie, kasa marki Posnet oferuje też zdefiniowanie m.in. 100 grup towarowych oraz 50 rabatów/narzutów. I wreszcie po trzecie, ten model wystawia paragony z długimi i precyzyjnymi nazwami produktów lub usług - do 40 znaków.

Płynna współpraca z kilkoma urządzeniami jednocześnie

Kasa rejestrującą Posnet zapewnia płynną współpracę nie tylko z różnymi komputerami oraz terminalami płatniczymi, ale też z wieloma innymi urządzeniami. W tym modelu zastosowano bowiem popularne złącza komunikacyjne: 4 x RS-232, USB oraz Ethernet. W rezultacie, do tej kasy można podłączyć np. czytnik kodów, wagę elektroniczną, szufladę na pieniądze, drukarkę zamówień czy sprawdzarkę cen. Ponadto, Posnet Neo Online da się dodatkowo wyposażyć w interfejsy zapewniające bezprzewodową transmisję danych: Wi-Fi albo GPRS.

2 graficzne ekrany LCD i programowalna klawiatura

Neo Online zautomatyzuje obsługę klientów korzystających z usług Twojej firmy! Obecna w tej kasie fiskalnej klawiatura oferuje skonfigurowanie aż 104 skrótów. Przyciski funkcyjne w Neo Online można wykorzystać do szybkiej sprzedaży popularnych produktów i usług lub do błyskawicznego wywoływania często używanych opcji, np. wykonania raportu dobowego. Dodatkowo, urządzenie fiskalne Posnet posiada 2 graficzne, podświetlane ekrany LCD. Zapewniają one stały dostęp do przejrzystych informacji na temat przebiegu obsługi - zarówno sprzedawcy, jak i klientom przedsiębiorstwa.

Wydajna i funkcjonalna technologia wydruku

Neo Online wyposażono w mechanizm termiczny Seiko, który zapewnia nie tylko wydruk z szybkością 20 linii na sekundę, ale również prosty montaż papieru. Urządzenie wyróżnia się też maksymalną długością wykorzystywanego materiału eksploatacyjnego. Rolka papieru, która zostanie zamontowana w mechanizmie termicznym Neo Online, może mieć do 100 metrów długości! Poza tym, kasa oferuje dostosowanie wydruków do aktualnych potrzeb. Urządzenie umożliwia wystawienie paragonu z NIP-em nabywcy oraz dołączenie do każdego dowodu sprzedaży dokumentu niefiskalnego, np. zamówienia kuchennego.

Rozszerz swoje urządzenie o funkcje kaso-wagi

Swoją kasę fiskalną Posnet Neo Online możesz z łatwością zintegrować z opcjonalną szalką ważącą, która zapewnia obsługę towarów do 15 kg. Urządzenie posiadające funkcjonalność kaso-wagi umożliwi Ci nie tylko szybkie mierzenie masy, ale również wygodne stosowanie tarowania czy zerowania. Wszystkie wspomniane operacje wykonasz bowiem z poziomu interfejsu modelu Neo Online (klawiatury i wyświetlacza operatora). Już dziś zacznij używać wszechstronnej technologii sprzedaży od Posnet!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Posnet Neo!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Elzab Jota Online

Kasa fiskalna
Elzab Jota Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij