www.Posnet-Neo.pl
Kasa fiskalna Posnet Neo EJ Kasa fiskalna Posnet Neo EJ Kasa fiskalna Posnet Neo EJ

Kasa fiskalna Posnet Neo XL

Kasa fiskalna z elektroniczną kopią paragonów, którą możesz wybrać w jednym z dwóch wariantów: Standard - 30 000 PLU, Plus - 60 000 PLU. Drukowanie dowodów sprzedaży na Posnet Neo XL trwa tylko chwilę, gdyż urządzenie drukuje z prędkością 20 wierszy tekstu na sekundę. Dzięki temu, że kasę wyposażono w złącze Ethernet, współpraca z komputerem zawsze będzie prosta i wygodna. Dodatkowo, Neo XL posiada rozbudowaną klawiaturę z 26 klawiszami konfigurowalnymi, których możesz używać do szybkiej sprzedaży popularnych elementów asortymentu. Kasa systemowa - skuteczne zarządzanie funkcjonowaniem Twojego przedsiębiorstwa.

Sam wybierasz wielkość bazy PLU

Posnet Neo XL możesz wybrać w jednej z dwóch wersji z różną wielkością bazy towarowej. Wariant Standard to 30 000 PLU, natomiast Plus - aż 60 000 PLU! Daje Ci to możliwość dostosowania urządzenia do działalności, którą prowadzisz. I wcale nie jest powiedziane, że skoro dzisiaj wystarczy Ci baza towarowa, w której możesz zapisać 30 000 towarów lub usług, nie warto zdecydować się na wersję Plus. Twoja firma będzie się rozwijała, więc w dalszej perspektywie 60 000 PLU może okazać się trafniejszym rozwiązaniem. Ty decydujesz!

Przechowa za Ciebie kopie paragonów

Urządzenie posiada elektroniczną kopię paragonów, która będzie w stanie zapisywać dane na karcie pamięci przez wiele lat pracy. Dzięki temu nie będziesz musiał gromadzić papierowych dokumentów. Zaoszczędzisz nie tylko na miejscu, ale także na kosztach związanych z eksploatacją urządzenia. Elektroniczna kopia paragonów to również zabezpieczenie interesów Twojego biznesu, gdyż znajdujące się na nośniku danych informacje można w każdej chwili zarchiwizować na komputerze lub na płycie DVD.

Złącze Ethernet - połączenie on-line z komputerem

Posnet Neo XL jest kasą systemową ze złączem Ethernet, które umożliwia szybką i sprawną komunikację on-line z komputerem. Nie będziesz musiał więcej przerywać sprzedaży, aby rozpocząć transmisję danych między urządzeniami. Możesz równocześnie komunikować się z oprogramowaniem komputerowym, systemem monitoringu, jak również, odczytać elektroniczną kopię paragonów. Co więcej, kasa posiada 4 złącza RS-232, dzięki którym można podłączyć do niej wagę, skaner, monitor transakcji, modem, drukarkę paragonów.

Jednoznacznie opiszesz całą ofertę

Rozporządzenie Ministerstwa Finansów z 14 marca 2013 roku zobowiązuje Cię do jednoznacznego identyfikowania całego asortymentu. Oprócz tego, każde urządzenie fiskalne powinno mieć możliwość zaprogramowania nazwy produktu lub usługi o długości co najmniej 12 znaków. Model Neo XL zagwarantuje Ci drukowanie paragonów fiskalnych, na których w jednym wierszu może znaleźć się aż 40 znaków. Nowoczesna kasa marki Posnet została więc stworzona do tego, aby usprawnić jednoznaczną identyfikację oferty Twojej firmy.

Długa rolka papieru i nowoczesny mechanizm drukujący

Posnet Neo XL posiada innowacyjny i szybki mechanizm drukujący, który wystawia potwierdzenia sprzedaży z prędkością 20 linii na sekundę. Dzięki temu, że kasa korzysta z rolek papieru długości 100 metrów, nie będziesz musiał często przerywać pracy, aby je wymieniać. Dodatkowo, kiedy kasa wydrukuje już mnóstwo paragonów, nową rolkę, dzięki wrzutowemu systemowi wymiany papieru, zamontujesz w kilka sekund.

Zdefiniuj aż 26 klawiszy funkcyjnych

W trakcie pracy będziesz korzystał z bardzo dużej i programowalnej klawiatury. Kasa została wyposażona w 56 klawiszy, a 26 można zapisać w 4 poziomach, aby nie tylko zarządzały szybką sprzedażą, ale także obsługiwały najważniejsze pozycje w menu. Duża klawiatura, którą będziesz mógł zaprogramować, to zdecydowanie prostsza obsługa klienta, a w związku z tym, szybszy zysk.

Wielofunkcyjna i przyjazna w obsłudze kasa fiskalna

Posnet Neo XL udostępnia szeroki zakres funkcji kasjerskich. Urządzenie umożliwia chociażby deklarację i weryfikację utargu, jak również ustawienie maksymalnej wartości dla elementu asortymentu lub całego paragonu, niwelując ewentualne błędy kasjera. Dodatkowo, Posnet Neo XL posiada opcję wstrzymania sprzedaży, jeśli nie został wykonany raport dobowy, a także zapewnia obsługę kart rabatowych i systemów lojalnościowych bezpośrednio na kasie. Trudno o drugie tak wielofunkcyjne i przyjazne w obsłudze urządzenie fiskalne.

Zamów kasę fiskalną z szalką ważącą

Potrzebujesz kasy fiskalnej, która zapewni płynną wymianę danych z wagą elektroniczną? Neo XL to strzał w dziesiątkę! Urządzenie pozwoli na łatwą integrację z szalką ważącą, dostępną jako wyposażenie dodatkowe do tego modelu. Dzięki temu funkcje tarowania i zerowania będą wywoływane bezpośrednio z klawiatury kasy. Poza tym, wynik pomiaru masy pojawi się na 2 graficznych wyświetlaczach Neo XL - użytkownika i nabywcy. Już dziś zainwestuj w innowacyjną technologię, która zwiększy skuteczność wykonywania obowiązków.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Posnet Neo!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Novitus Sento LAN E

Kasa fiskalna
Novitus Sento LAN E

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij