www.Posnet-Neo.pl
Kasa fiskalna Posnet Neo EJ Kasa fiskalna Posnet Neo EJ Kasa fiskalna Posnet Neo EJ

Kasa fiskalna Posnet Neo XL EJ

Kasa z elektroniczną kopią paragonów, która jest dostępna w jednym z dwóch wariantów: Standard - 30 000 PLU, Plus - 60 000 PLU. Drukowanie paragonów na Posnet Neo XL EJ trwa jedynie chwilę, gdyż urządzenie drukuje z prędkością 20 linii tekstu na sekundę. Dzięki temu, że kasę wyposażono w złącze Ethernet, komunikacja z komputerem będzie prosta i wygodna. Dodatkowo, Neo XL EJ posiada rozbudowaną klawiaturę z 26 przyciskami funkcyjnymi, których możesz używać do szybkiej sprzedaży popularnych produktów lub usług. Kasa systemowa - skuteczne zarządzanie funkcjonowaniem działalności.

Sam wybierasz wielkość bazy PLU

Posnet Neo XL EJ występuje w dwóch wersjach z różną wielkością bazy towarowej. Wariant Standard to 30 000 PLU, natomiast Plus - 60 000 PLU! Daje Ci to możliwość dopasowania urządzenia do biznesu, który prowadzisz. Wcale nie jest powiedziane, że skoro dzisiaj wystarczy Ci baza PLU, w której możesz ustalić 30 000 towarów lub usług, nie warto zdecydować się na wersję Plus. Twoja działalność będzie się rozwijała, więc w dalszej perspektywie 60 000 PLU może okazać się trafniejszym rozwiązaniem. Wybór należy do Ciebie!

Przechowa za Ciebie kopie paragonów

Urządzenie posiada elektroniczną kopię paragonów, która będzie w stanie zapisywać dane na karcie pamięci przez wiele lat pracy. Dzięki temu nie będziesz musiał gromadzić papierowych dokumentów. Zaoszczędzisz nie tylko na miejscu, ale także na kosztach związanych z eksploatacją urządzenia. Elektroniczna kopia paragonów to również zabezpieczenie interesów Twojego biznesu, gdyż znajdujące się na nośniku danych informacje można w każdej chwili zarchiwizować na komputerze lub na płycie DVD.

Złącze Ethernet - połączenie on-line z komputerem

Posnet Neo XL EJ jest kasą systemową posiadającą złącze Ethernet. Pozwala to na szybką i sprawną komunikację on-line z komputerem. Nie będziesz musiał więcej przerywać pracy, aby rozpocząć transmisję danych między urządzeniami. Możesz jednocześnie komunikować się z systemem sprzedażowym, systemem monitoringu, jak również, odczytać elektroniczną kopię paragonów. Dodatkowo, kasa posiada 4 złącza RS-232, dzięki którym można podłączyć do niej wagę, skaner, monitor transakcji, modem, drukarkę paragonów.

Jednoznacznie opiszesz całą ofertę

Rozporządzenie Ministerstwa Finansów z 14 marca 2013 wymaga, abyś precyzyjnie identyfikował cały swój asortyment. Co więcej, każde urządzenie fiskalne powinno mieć możliwość zaprogramowania nazwy produktu lub usługi o długości co najmniej 12 znaków. Model Neo XL EJ pozwoli Ci drukować paragony fiskalne, na których w jednym wierszu może znaleźć się aż 40 znaków. Nowoczesna kasa Posnet została więc stworzona do tego, aby usprawnić precyzyjną identyfikację Twojej oferty.

Długa rolka papieru i nowoczesny mechanizm drukujący

Posnet Neo XL EJ posiada wydajny i szybki mechanizm drukujący, który wystawia paragony z prędkością 20 linii na sekundę. Dzięki temu, że kasa wykorzystuje rolki papieru długości 100 metrów, nie będziesz musiał często przerywać pracy, aby je wymieniać. Kiedy kasa wydrukuje już mnóstwo paragonów, nową rolkę, dzięki wrzutowemu systemowi wymiany papieru, zamontujesz w kilka sekund.

Zdefiniuj aż 26 klawiszy funkcyjnych

W trakcie pracy będziesz korzystał z bardzo dużej i programowalnej klawiatury. Kasa została wyposażona w 56 klawiszy, a 26 można zapisać w 4 poziomach, aby nie tylko zarządzały szybką sprzedażą, ale także obsługiwały najważniejsze pozycje w menu. Duża klawiatura, którą będziesz mógł zaprogramować, to zdecydowanie prostsza obsługa klienta, a w związku z tym, szybszy zysk.

Wielofunkcyjna i przyjazna w obsłudze kasa fiskalna

Posnet Neo XL EJ zapewnia dostęp do szerokiego zakresu funkcji kasjerskich. Urządzenie umożliwia chociażby deklarację i weryfikację utargu, a także skonfigurowanie maksymalnej wartości dla elementu asortymentu lub całego paragonu, niwelując ewentualne błędy operatora. Oprócz tego, Neo XL EJ posiada opcję wstrzymania sprzedaży, jeśli nie został wykonany raport dobowy, a także oferuje obsługę kart rabatowych i systemów lojalnościowych bezpośrednio na kasie. Zainwestuj w wielofunkcyjne i przyjazne w obsłudze urządzenie fiskalne.

Zamów kasę fiskalną z szalką ważącą

Potrzebujesz kasy rejestrującej, która zagwarantuje płynną współpracę z wagą elektroniczną? Posnet Neo XL EJ to strzał w dziesiątkę! Urządzenie pozwoli na łatwą integrację z szalką ważącą, dostępną jako wyposażenie dodatkowe. Spowoduje to, że tarowanie i zerowanie będą wywoływane bezpośrednio z klawiatury kasy. Poza tym, wynik ważenia wyświetli się na 2 graficznych ekranach Neo XL EJ - operatora i nabywcy. Zainwestuj w innowacyjną technologię, która zwiększy efektywność wykonywania obowiązków.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Posnet Neo!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Elzab Delta Max E

Kasa fiskalna
Elzab Delta Max E

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij